Zobraziť fotky
Cena pobytu 354.00

Dámsky pobyt v Spa

Odporúčané
Sárvar, Maďarsko
Wellness & spa
2 noci

Popis pobytu

Zaslúžite si luxusný oddych, ktorý napomôže k dokonalej harmónii tela a duše. Či už si ho vychutnáte sama alebo v spoločnosti kamarátky, mamy, dcéry, ponúkame vám pobyt, ktorý poteší vaše zmysly. Pobyt v prekrásnom wellness rezorte Spirit, ktorý patrí do Top wellness hotelov v Maďarsku.  A nie je to iba 5 hviezdičiek, ktoré z hotela Spirit robia luxusné letovisko. K luxusu patria i služby poskytované nadšeným personálom.

Hotel Spirit sa nachádza v maďarskom mestečku Sárvar, pri siedmich malebných jazerách. Elegancia, krištáľovo čistý vzduch, nedotknutá príroda, 250 miliónov rokov stará termálna voda, kúpeľná kultúra so stovky rokov starou tradíciou a jedinečný wellness a spa komplex - to všetko prispieva ku spirituálnemu a luxusnému zážitku .

V spa komplexe si môžete oddýchnuť v jednom z 22 bazénov s termálnou vodou alebo saunovom svete s 9 saunami. Teploty wellness bazénov sa pohybujú medzi 31 ° a 35 ° C, plavecký bazén (25 m) medzi 25 ° a 28 ° C a termálne bazény medzi 35 ° a 37 ° C. Termálna voda pochádza z vlastnej hotelovej fontány. Jedinečný a originálny TURECKÝ HAMMAM a ticho a pokoj SAUNA WORLD slúžia ako dokonalý spôsob očistenia a oživenia.

Hotelová reštaurácia a bary vždy vítajú hostí čerstvými, ľahkými, krásnymi a chutnými jedlami a nebeskými dezertmi. V hotelovej reštaurácii Onyx sa varí z organických a lokálnych surovín.

Zdravie a bezpečnosť:

Hotel Spirit je certifikovaným spa hotelom a aj preto je zdravie hostí prioritou. Jedným z opatrení sú aj generátory ozónu, pomocou ktorých môžeme neustále dezinfikovať hotelové priestory a izby. Na mnohých miestach hotela nájdete senzorické dezinfekčné prostriedky na ruky, vrátane vstupu do hotela, recepcie, vstupu do kúpeľov, vstupu do reštaurácie a baru a vedľa výťahov. Zamestnanci nosia v priestoroch pre hostí masky a kedykoľvek sú vám k dispozíci i vysoko kvalifikovaní lekári. (Všetky informácie ohľadom hygienického protokolu vám na vyžiadanie radi zašleme :-) )

Podľa záujmu si môžete pobyt aj predĺžiť. Ak vám nevyhovuje žiaden z ponúknutých termínov, napíšte nám, kedy by ste si želali pobyt absolvovať. Pre viac info a konkrétnu ponuku nás kontaktujte.

 

Program

Program si volí každý sám na základe svojich preferencií a obsahu balíčka.

Obtiažnosť

Vhodné pre všetkých bez obmedzení. Ideálne ako dámska jazda, či wellness rozlúčka so slobodou alebo beauty pobyt pre zeny.

V cene je zahrnuté

- ubytovanie na 2 noci v plne obsadenej dvojlôžkovej izbe Premium s terasou / balkónom
- nápoj na privítanie 
Kulinárske zážitky:
- bohaté a zdravé raňajky formou bufetu
- večeru pri sviečkach v štýlovej reštaurácii Onyx
SPA zážitky:
- neobmedzené využitie wellness a kúpeľného areálu Oasis s rozlohou 10 000 m2 (vnútorné a vonkajšie termálne bazény, twisterový bazén, obrovská vírivka, vnútorná a vonkajšia termálna vírivka, Kneippov bazén, vnútorný a vonkajší detský bazén, bazén s rozmermi 25 x 12 m)
- neobmedzené využívanie saunového ostrova (parná komora, ružová sauna, bio sauna, aromatická komora, fínska sauna, infra sauna, laconium, frigidárium, stollen sauna, tropická zábavná sprcha)
Rozmaznávanie tela a duše:
- 1 × balenie Thalasso 20 ‘
- 1 × diagnostika kože (10 ’)
- 1 × mySPIRIT kozmetická masáž tváre, krku a dekoltu (30 ’)
- 1 × Pilates (30 ’) alebo tvarovanie postavy (30’)
- 1 × strečing (30 ’)

20% zľava na nasledujúce procedúry:
- Masáže formujúce telo
- peelingy Thali’sens
- Thali’sens rozmaznávajúce masáže
–MySPIRIT ošetrenie pleti

Využívanie fitnescentra
Možnosť zúčastniť sa denných športových a kultúrnych programov
Používanie županu Spirit, kúpeľnej tašky Spirit a papúč Spirit po celú dobu pobytu, toaletné potreby, inteligentná TV, trezor v izbe, WiFi v celom hoteli

 

Ceny závisia od požadovaného ročného obdobia, dĺžky pobytu a požadovaného typu izby. K dispozícii je obmedzený počet izieb, takže je nutná rezervácia vopred.

Informácie o inštruktoroch

Bez inštruktora.

Príplatky k pobytu

- vlastná doprava

- ubytovanie v jednolôžkovej izbe: 50 Eur/pobyt

- ubytovanie v plne obsadenej dvojlôžkovej izbe počas víkendu (piatková a sobotná noc): 14 Eur/pobyt

- ubytovanie v jednolôžkovej izbe počas víkendu (piatková a sobotná noc): 64 Eur/pobyt

- miestny poplatok: 1,60 Eur/noc

- parkovanie: 7 Eur/auto/noc

- pes (po predchádzajúcej dohode): 15 Eur/noc

Storno podmienky

Vlastné podľa hotela - bezplatné zrušenie rezervácie do 3 dní pred príchodom.

Tipy na aktivity v okolí

Aktivity
  • jazda na koni (za príplatok)
V okolí
  • Sárvar - kúpeľné mesto
  • renesančný hrad Nádasdy vár
  • arborétum
Služby
  • reštaurácia
  • žehlenie
  • požičovňa bicyklov

Lokalita