Zobraziť fotky
Cena pobytu 340.00

Dámsky pobyt v Spa

Odporúčané
Sárvar, Maďarsko
Wellness & spa
2 noci

Popis pobytu

Zaslúžite si luxusný oddych, ktorý napomôže k dokonalej harmónii tela a duše. Či už si ho vychutnáte sama alebo v spoločnosti kamarátky, mamy, dcéry, ponúkame vám pobyt, ktorý poteší vaše zmysly. Pobyt v prekrásnom wellness rezorte Spirit, ktorý patrí do Top wellness hotelov v Maďarsku.  A nie je to iba 5 hviezdičiek, ktoré z hotela Spirit robia luxusné letovisko. K luxusu patria i služby poskytované nadšeným personálom.

Hotel Spirit sa nachádza v maďarskom mestečku Sárvar, pri siedmich malebných jazerách. Elegancia, krištáľovo čistý vzduch, nedotknutá príroda, 250 miliónov rokov stará termálna voda, kúpeľná kultúra so stovky rokov starou tradíciou a jedinečný wellness a spa komplex - to všetko prispieva ku spirituálnemu a luxusnému zážitku .

V spa komplexe si môžete oddýchnuť v jednom z 22 bazénov s termálnou vodou alebo saunovom svete s 9 saunami. Teploty wellness bazénov sa pohybujú medzi 31 ° a 35 ° C, plavecký bazén (25 m) medzi 25 ° a 28 ° C a termálne bazény medzi 35 ° a 37 ° C. Termálna voda pochádza z vlastnej hotelovej fontány. Jedinečný a originálny TURECKÝ HAMMAM a ticho a pokoj SAUNA WORLD slúžia ako dokonalý spôsob očistenia a oživenia.

Hotelová reštaurácia a bary vždy vítajú hostí čerstvými, ľahkými, krásnymi a chutnými jedlami a nebeskými dezertmi. V hotelovej reštaurácii Onyx sa varí z organických a lokálnych surovín.

Zdravie a bezpečnosť:

Hotel Spirit je certifikovaným spa hotelom a aj preto je zdravie hostí prioritou. Jedným z opatrení sú aj generátory ozónu, pomocou ktorých môžeme neustále dezinfikovať hotelové priestory a izby. Na mnohých miestach hotela nájdete senzorické dezinfekčné prostriedky na ruky, vrátane vstupu do hotela, recepcie, vstupu do kúpeľov, vstupu do reštaurácie a baru a vedľa výťahov. Zamestnanci nosia v priestoroch pre hostí masky a kedykoľvek sú vám k dispozíci i vysoko kvalifikovaní lekári. (Všetky informácie ohľadom hygienického protokolu vám na vyžiadanie radi zašleme :-) )

Podľa záujmu si môžete pobyt aj predĺžiť. Ak vám nevyhovuje žiaden z ponúknutých termínov, napíšte nám, kedy by ste si želali pobyt absolvovať. Pre viac info a konkrétnu ponuku nás kontaktujte.

Program

Program si volí každý sám na základe svojich preferencií a obsahu balíčka.

Obtiažnosť

Vhodné pre všetkých bez obmedzení. Ideálne ako dámska jazda, či wellness rozlúčka so slobodou alebo beauty pobyt pre zeny. Odporúčame pre tých, ktorí si potrpia na kvalitu služieb a vyšší štandard.

V cene je zahrnuté

- ubytovanie na 2 noci v plne obsadenej dvojlôžkovej izbe Premium s terasou / balkónom
- nápoj na privítanie 
Kulinárske zážitky:
- bohaté a zdravé raňajky formou bufetu
- večeru pri sviečkach v štýlovej reštaurácii Onyx
SPA zážitky:
- neobmedzené využitie wellness a kúpeľného areálu Oasis s rozlohou 10 000 m2 (vnútorné a vonkajšie termálne bazény, twisterový bazén, obrovská vírivka, vnútorná a vonkajšia termálna vírivka, Kneippov bazén, vnútorný a vonkajší detský bazén, bazén s rozmermi 25 x 12 m)
- neobmedzené využívanie saunového ostrova (parná komora, ružová sauna, bio sauna, aromatická komora, fínska sauna, infra sauna, laconium, frigidárium, stollen sauna, tropická zábavná sprcha)
Rozmaznávanie tela a duše:
- 1 × balenie Thalasso 20 ‘
- 1 × diagnostika kože (10 ’)
- 1 × mySPIRIT kozmetická masáž tváre, krku a dekoltu (30 ’)
- 1 × Pilates (30 ’) alebo tvarovanie postavy (30’)
- 1 × strečing (30 ’)

20% zľava na nasledujúce procedúry:
- Masáže formujúce telo
- peelingy Thali’sens
- Thali’sens rozmaznávajúce masáže
–MySPIRIT ošetrenie pleti

Využívanie fitnescentra
Možnosť zúčastniť sa denných športových a kultúrnych programov
Používanie županu Spirit, kúpeľnej tašky Spirit a papúč Spirit po celú dobu pobytu, toaletné potreby, inteligentná TV, trezor v izbe, WiFi v celom hoteli

 

Ceny závisia od požadovaného ročného obdobia, dĺžky pobytu a požadovaného typu izby. K dispozícii je obmedzený počet izieb, takže je nutná rezervácia vopred a potvrdenie ceny.

Informácie o inštruktoroch

Bez inštruktora.

Príplatky k pobytu

- vlastná doprava

- ubytovanie v jednolôžkovej izbe: 50 Eur/pobyt

- ubytovanie v plne obsadenej dvojlôžkovej izbe počas víkendu (piatková a sobotná noc): 14 Eur/pobyt

- ubytovanie v jednolôžkovej izbe počas víkendu (piatková a sobotná noc): 64 Eur/pobyt

- miestny poplatok: 1,60 Eur/noc

- parkovanie: 7 Eur/auto/noc

- pes (po predchádzajúcej dohode): 15 Eur/noc

Storno podmienky

Vlastné podľa hotela - bezplatné zrušenie rezervácie do 3 dní pred príchodom.

Tipy na aktivity v okolí

Aktivity
  • jazda na koni (za príplatok)
V okolí
  • Sárvar - kúpeľné mesto
  • renesančný hrad Nádasdy vár
  • arborétum
  • zvonkohra na Kossuthovom námestí
  • relaxačné rybníky
  • 1 km bežecký chodník
Služby
  • reštaurácia
  • žehlenie
  • požičovňa bicyklov

Lokalita