Zobraziť fotky
Cena pobytu 285.00

Čas pre seba

Zľava
Hodruša Hámre, Slovensko
Zdravie a relax
2 noci

Popis pobytu

First moment zľava 285 Eur namiesto 320 Eur platná pri rezervácii a úhrade pobytu do 1. 8. 2022.

Milujeme všetkých okolo, pomáhame všetkým okolo a často pri tom zabúdame na osobu, ktorá je v našom živote najdôležitejšia. Bez ktorej by sme neboli oporou ani iným. Áno, sme to my samé. Nájdime si preto čas pre seba. Sebapoznávajme samé seba. Sebapoznaním môžeme získať rovnováhu v osobnom aj pracovnom živote.

Počas pobytu si pomôžeme aj numerológiou, ktorá odkryje naše silné stránky a potenciál. Určíme si cieľ a spolu rozkľúčujeme konkrétne kroky, ako ho dosiahnuť. Pretože, keď viete kam smerujete, váš život vám bude dávať zmysel. Budete spokojnejšie a šťastnejšie, pretože to bude celé o vás a nie o plnení prianí druhých.

Celý pobyt okoreníme Nordic Walkingom. Vďaka Nordic Walkingu zlepšíte svoju kondičku a zdravie. Nordic walking je veľmi efektívny šport bez obmedzení. Takzvaná „severská chôdza“ znižuje riziko chronických ochorení, pomáha pri nadváhe, zvyšuje imunitu a na rozdiel od behu nezaťažuje kĺby.

NAUČÍTE SA:

 • Aké sú vaše silné stránky a potenciál, ktorých poznaním sa vám zlepší kvalita vášho života.
 • Poznať priority v živote a tak robiť len to, čo je dôležité pre váš osobný rast a spokojný život (stop prokrastinácie).
 • Poznať svoje hodnoty, ktorých poznaním sa budete vedieť ľahšie rozhodovať v živote.
 • Ako povedať NIE, bez pocitu viny.
 • Ako sa stať tvorcom svojho života a nie byť obeťou.

Čas pre seba strávite v pohodovom prostredí Štiavnických vrchov v hoteli Salamandra. Štiavnické vrchy skrývajú mnohé tajomstvá, tak prečo ich neobjaviť? Krásy prírody sa tu spájajú s bohatým dedičstvom našich predkov, s kvalitnými hotelovými službami a uvoľňujúcim wellnessom. Okrem kvalitných služieb vás čaká i pestrá ponuka aktivít. Izby sú tu štýlovo zariadené a je z nich nádherný výhľad na Štiavnické vrchy alebo na pokojný Hodrušský tajch. A počas pobytu nezabudnite vychutnať špičkové pokrmy, starostlivo pripravené z lokálnych surovín. Vo wellness zas máte k dispozícii bazén, vírivky, sauny a relaxačnú miestnosť. V 16-metrovom bazéne s výhľadom na okolitú prírodu si môžete schuti zaplávať. 

Pridajte sa do skupiny žien, ktoré potrebujú v živote zmenu a neboja sa urobiť ten prvý krok.

Na pobyt je možné využiť aj rekreačný poukaz (príspevok na rekreáciu od zamestnávateľa).

Program

Uzávierka prihlášok 15. 8. 2022.

PROGRAM:

piatok 30. 9. 2022

15.00 – 18.00: príchod do hotela a individuálny program (wellness, prechádzky...)

18.00 - 19.00:  večera

19:00 – 21. 00: zoznamovací večer (sebapoznanie „Ako byť sama sebou“ – hravou koučingovou metódou)

 

sobota 1. 10. 2022

8:00 - 9.00: raňajky

9.00 - 12:00:  workshop sebapoznanie prostredníctvom čísiel 1. časť. (KTO SOM? ČO CHCEM?). Nájdenie hodnôt, priorít a vnútornej sily u každej účastnícky. Odkrytie ich potenciálu a silných stránok s použitím typológie osobnosti (numerológie).

12-13:00 obed

14:00-16:00 Nordic walking minikurz (práca s telom a mysľou). Naučíte sa správne chodiť prostredníctvom základne techniky nordic walking. Šport, ktorý zapája 90% svalov, prepája obidve hemisféry t.j. výborné na zlepšenie učenia a koncentrácie. Precvičíme si aj koordináciu tela prostredníctvom hravých a stabilizačných cvičení.

16-18:00 voľno na wellness

18-19:00 večera

19:00 -....– Práca na sebe a svojich cieľoch (CIEĽ a AKČNÉ KROKY). Doobeda zisťujeme svoje silné stránky, potenciál, hodnoty a priority v živote a v tejto časti pôjdeme na konkrétne kroky, ktoré potrebujete v živote urobiť. Naučíte sa ako si zorgranizovať život tak, aby ste mali rovnováhu v každej oblasti života (t.j. budete mať čas aj pre seba, pre rodinu, prácu)

 

2.10

7.30- 8:00 Raňajky

8.15 - 10.00 Workshop sebapoznanie prostredníctvom čísiel 2. časť. (Praktické príklady a techniky na sebapoznávanie)

Minimálna kapcita: 12 účastníkov

Obtiažnosť

Work-life balance pobyt je určený pre ženy, ktoré:

 • cítia, že potrebujú čas pre seba,
 • sa rozdávajú pre rodinu a všetkých naokolo a zabúdajú pritom na seba,
 • potrebujú znovuobjaviť seba a svoje sny, túžby,
 • potrebujú nájsť správny balans medzi prácou a súkromným životom,
 • cítia sa vyčerpané.

V cene je zahrnuté

- ubytovanie na základnom lôžku v plneobsadenej dvojlôžkovej izbe

- bohaté raňajky formou bufetu

- večere

- aktivity koučingu a Nordic Walking podľa programu

Minimálny počet účastníkov: 12 

Informácie o inštruktoroch

Ľubica Farkasová

Som koučka, inšpirátorka a inštruktorka a pomáham ženám zlepšiť životy (mentálne aj fyzicky) a budovať pevné korene, ktoré sú v súlade s nimi a ich hodnotami. S citlivým prístupom a s jednochými praktickými krokmi, ktoré mám odskúšané v reálnom živote.

Pomáham im znovuobjaviť ich vnútornú siluzvyšovať sebavedomie. Pretože jedine tak sú schopné urobiť v zmenu, ktorú sa boja urobiť.

Prvý krok na tejto spoločnej ceste je: SEBAPOZNANIE

Ked poznáme seba, pochopíme ľahšie druhých. Vždy je potrebné začať od seba, pretože druhých zmeniť nemôžeme

Pomáham im znovuobjaviť ich vnútornú siluzvyšovať sebavedomie. Pretože jedine tak sú schopné urobiť v zmenu, ktorú sa boja urobiť.

(Nielenže vám dám do rúk „lopatu“, ale vás naučím, ako ju používať v praxi).

Referencie si môžete prečítať TU alebo i TU. :-)

Príplatky k pobytu

- vlastná doprava

- príplatok za jednolôžkovú izbu (130 Eur)

- obedy a ostatné stravovanie, ktoré nie je súčasťou balíka

- miestna daň

- masáže a procedúry (podľa cenníka wellness)

Storno podmienky

a) skutočne vzniknuté náklady, najmenej však 10 % z ceny zájazdu a po istné, ak cestujúci odstúpi od zmluvy v lehote 46 - 30 dní pred termínom začatia zájazdu,
b) skutočne vzniknuté náklady, najmenej však 40 % z ceny zájazdu a po istné, ak cestujúci odstúpi od zmluvy v lehote 29 - 21 dní pred termínom začatia zájazdu,
c) skutočne vzniknuté náklady, najmenej však 60 % z ceny zájazdu a poistné, ak cestujúci odstúpi od zmluvy v lehote 20 - 15 dní pred termínom začatia zájazdu,
d) skutočne vzniknuté náklady, najmenej však 80 % z ceny zájazdu a poistné, ak cestujúci odstúpi od zmluvy v lehote 14 - 7 dní pred termínom začatia zájazdu,
e) vo výške 100 % z ceny zájazdu a poistné, ak cestujúci odstúpi od zmluvy v lehote 6 dní a menej pred termínom začatia zájazdu.

Tipy na aktivity v okolí

Aktivity
 • relax
 • Nordic Walking
 • turistika
 • workshopy
V okolí
 • Štiavnické vrchy
 • Banská Štiavnica
 • tajchy
Služby
 • reštaurácia
 • wellness
 • bazén

Lokalita